Cysta na jajniku i bóle brzucha

Witam. Mam po prawej stronie cyste na jajniku ok 4cm. Często boli mnie brzuch po prawej stronie. Ginekolog powiedział, że ma prawo boleć i przepisuje kolejne opakowania leków p/bólowych. Codziennie łykam tab przecież nie można tak funkcjonować. Proszę o wskazówki co mogę w tej syt zrobić. Dziękuję

Torbiele maja prawo dawać dolegliwości. Także ból. Leki przeciwbólowe zmniejszają dolegliwości nie przyczynę. To oczywiste. Leczenie i dalsze postępowanie należy do ginekologa. Oczywiście należy wykluczyć inne przyczyny bólu brzucha i to, wierzę, było zrobione.