Co może oznaczać wydęty brzuch przy cyście jajnika?

Witam mam takie pytanie a mianowicie , od paru dni mam bardzo wydety brzuch i bóle w podbrzuszu oraz w pachwinach . Ogólnie mam endometriozę i cystę po prawej stronie nad jajnikiem proszę mi powiedzieć mniej więcej co to może być przyczyna takie dolegliwości , od trzech lat mam wkładkę mirene

Lek. Tomasz Budlewski

przyczyn może być wiele od przyczyn tzw brzusznych- jelitowych po te oczywiście jajnikowe itp. wskazana wizyta u lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.