Bolesne stosunki po laparoskopii jajnika

Witam. Mój problem dotyczy silnych napadowych bólów brzucha. Przeszło rok temu przechodziłam zabieg laparoskopii jajnika. Od 6 m-cy cykle miesiączkowe są nieregularne, stosunki są bolesne. Ból brzucha pojawia się każdego dnia cyklu. Ból występuje w pachwinach i okolicy jajników i dochodzą do tego silne skurcze pod żebrami. Czym te bóle mogą być spowodowane. Badanie usg mam wyznaczone na marzec, ale te bóle niepokoją mnie coraz bardziej. pozdrawiam

Bez bezpośredniego badania, badań dodatkowych nie wyjaśnię Pani skąd może mieć Pani takie dolegliwości. Radziłbym w tej sprawie jeszcze skonsultować się z chirurgiem ogólnym najlepiej po wykonaniu jeszcze ogólnego badania USG jamy brzusznej.