Cystis epidermalis i stany podgorączkowe oraz bóle w jamie brzusznej

Ostatnio pytałam o cystis epidermalis, uzyskałam dwie odpowiedzi zalecających powtórne usunięcie z histopatologią zgłosiłam się do chirurgów w moim mieście,jeden z nich dr chirurg onkolog. Stwierdzili po badaniu palpacyjnym,że jest ok. i odesłali mnie z kwitkiem.Mam objawy: stany podgorączkowe, bóle w jamie brzusznej, złe samopoczucie. Wkrótce po ostatnim usunięciu zmiany na ramieniu okazało się że mam torbiel jajnika -laparoskopia:cystadenofibroma serosum multiloculare ovari.Co robić dalej?

cystadenofibroma serosum multiloculare ovari
- oznacza torbielogruczolakowłókniak surowiczy wielojamowy jajnika
- zmiana łagodna, bez cech raka
- radzę w tej sprawie ponownie skonsultować się z ginekologiem
- być może bóle brzucha, stany podgorączkowe związane są ze stanem po usunięciu jajnika
- do ewentualnego rozważenia TK jamy brzusznej i miednicy
- o wszystkim zadecyduje ginekolog po bezpośrednim badaniu, ewentualnym USG przezpochwowym