Stan podgorączkowy i bóle jajników

Witam. Mam od 2 tygodni mam stan podgorączkowy i bóle jajników ale ostatnio mniej odczuwam, czy to może być zapalenie jajników lub przydatków.

Elżbieta Rhone

Witam,
nie da się odpowiedzieć na to pytanie bez dokładnego zebrania wywiadu i badania. Powinna Pani udać się do lekarza.

Witam. Opisane objawy jak najbardziej mogą wiązać się ze stanem zapalnym jajników. Sugeruję konsultację z ginekologiem.