Przewlekły stan podgorączkowy, senność i bóle serca

Witam, od pewnego czasu utrzymuje mi się ciągły stan podgorączkowy ( 37 lub 37,3 ), dodatkowo czuje się śpiąca, ostatnio pojawiły się bóle serca i przyspieszony rytm podczas wykonywania różnych czynności, czasem odczuwam bóle mięśni i stawów, proszę o jakąś wskazówke co może mi dolegać. Z góry dziękuje

Dobry wieczór,

Trudno postawić wstępną diagnozę bez dokładnego zbadania Pani i zebrania wywiadu chorobowego. Na początek sugerowałbym oznaczenie morfologii, CRP oraz IgM i IgG w kierunku boreliozy. Byc może ugryzł Panią kleszcz, niestety w wielu przypadkach możemy nawet tego nie zauważyć. Jeśłi ma Pani wątpliwości, to proszę udać się do zaufanego lekarza, który po zbadaniu Pani zleci konkretne badania.

Pozrdawiam serdecznie.

Marek Derkacz