Cysty na jajnikach a współżycie bez zabezpieczenia

Witam. Piszę do Pana, ponieważ niepokoją mnie moje objawy. Tydzień po ostatniej miesiączce dostałam krwawienia, lekarz stwierdził u mnie liczne cysty na jajnikach i ze mam cykle bezowulacyjne, dostałam leki na wstrzymanie. Teraz miesiaczka spoznia mi sie kilka dni, dodam ze moje miesiaczki sa dośc regularne co 28-29 dni. jednak Wspolzylam z chlopakiem 3x bez zabezpiecznia. pierwszy był w 24 dzien cyklu. Czy moglo dosc do ciazy mimo bezowulacyjnych cyklow czy przyczyna lezy gdzies indziej?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że ciąża jest mało prawdopodobna ale nie niemożliwa. Proponuję udać się do ginekologa po wykonaniu badania beta hcg z krwi.