Cysty na jajników i brak okresu

Witam. Mam 19 lat, (pierwsza miesiączka 15) moje miesiączki zawsze były nieregularne czasem nawet po 5/6 miesiecy bez potrafiłam dostać okresu. byłam z tym u gin. liczne cysty na jajnikach ale brak pcos. po stosowaniu przez 4 mies duphastonu cykle unormowały się gin zalecila odstawienie leków, w tej chwili brak okresu od 3 miesięcy. zaniepokoiłam się ponieważ od kilku dni bolą mn oba jajniki, mam lekkie wzdęcia i częste wizyty w toalecie. Co mogę podejrzewać? dodam że kontaktów seksualnych 0

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza ginekologa, sadze ze konieczna jest diagnostyka hormonalna