Czym się różni torbiel od cysty na jajniku?
Dzień dobry, bardzo proszę o odpowiedź, czym się różni torbiel od cysty? Jeszcze rok temu miałam torbiel na jajniku 28 mm, a obecnie opis usg brzmi: na lewym jajniku zmiana cystyczna hypoechogenna o średnicy 35 mm. Czy to coś groźnego?

KOBIETA, 55 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
torbiel i cysta to jest to samo i z opisu wynika iz sie powieksza. konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. prosze koniecznie udac sie do lekarza ginekologa.