Zmiana na jajniku a stosowanie leków

Witam, mam 38 lat juz kilka lat mam problemy z jajnikami , na lewym lub prawym jajniku cień echoujemny jednokomorowy o średnicy ok 23-29 mm , po terapi Ovulastanem przez kilka miesięcy zmiana znika , po odstawieniu po kilku miesiącach jest znowu to samo , czy wskazane jest ciągłe stosowanie leków czy może usunięcie zmiany ? wtedy nie będzie się powtarzać , czy jest to zmiana nowotworowa , może prowadzic do nowotworu ? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. prosze konieczine udac się do lekarza ginekologa.