Co oznacza wynik badania USG jamy brzusznej i jajnika?
Dzień dobry miałam badanie usg jamy brzusznej i tam zauważono w topografii jajnika prawego dwie okrągłe strefy płynowe średnicy 13 i 20 mm. Co to onacza? Czy to coś poważnego? Prosze o odpowiedz,Dziękuję

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
najbardziej prawdopodobne że są to torbiele, konieczna dalsza diagnostyka i ich potwierdzenie lub rozszerzenie diagnostyki. konieczna wizyta u lekarza ginekologa.