Czarna kropka na zewnętrznej stronie dłoni

Witam. Ok 2tyg zauwazylam ze na wewnetrznej stronie dloni pojawila mi sie mala czarna kropka najpierw myslalam ze to brud ale nie schodzi potem ze drzazga ale drzazgi kluja a tu nic nie czuc . Kropka jest maciupka mniejsza niz pieg nawet.... i tak mysle co to moze byc ?mam sie bac ???

Trzeba zbadać, bez badania nikt nie odpowie. Najlepiej zrobić dermoskopię - proszę pójść do dermatologa, który wykonuje takie badanie.