Białe kropki na żołędzi i napletku

Witam Od kilku dni zaczalem miec problemy z penisem. Spedzilem ostatnie trzy godziny na szukaniu odpowiedzi na moj problem, az w koncu odpuscilem i postanowilem napisac post. Otoz pojawila sie masa bialych kropek (bardziej wysypka, niz jakies chrostki) na zoledziu, pod oraz napletku (od strony wewnetrznej). Nie mam pojecia co to jest. kontakt seksualny utrzymuje regularnie z ta sama partnerka od 1,5 roku. Prosze o pomoc. Zdjecie: http://i59.tinypic.com/21oymon.jpg

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza urologa lub dermatologa. Wygląda na zmiany infekcyjne. Po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.