Czarne odciski skórne na piętach

Pojawily mi sie na obu pietach symetrycznie czarne odciski podskorne . Nie odczuwam zadnego bólu ani innych objawów. Po wymoczeniu nóg pomeksem usunołem pierwszy naskórek i pod nim dalej mam czarne plamy których nie mozna usunąc. Utrzymuje sie to juz okolo miesiaca.

Aleksander Ropielewski

Trudno mi bez oceny zmian skórnych i ich dokładnego umiejscowienia zaproponować jednoznacznie co jest powodem obserowowanych przez Pana zmian. Sugeruję kontakt z dermatologiem.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.