Czarny guzek na żołędzi

Witam!

Mam problem. Na penisie pod żołędziem wyskoczyło mi coś czarnego, jakby guzek. Nie boli przy dotyku, piecze mnie za to podczas dotykania żołędzia i piecze podczas oddawania moczu. Czy to nowotwór? Mam 18 lat. Proszę o odpowiedź.

Witam!

Niestety opisane przez Pana dolegliwości nie pozwalają na odpowiedź na pytanie i postawienie diagnozy. Proponuję udać się do urologa, który przeprowadzi osobiste badanie fizykalne oraz zleci ewentualne badania dodatkowe. Zmiana może mieć charakter infekcji bakteryjnej, wirusowej lub grzybiczej. Przed wizytą można zrobić badanie ogólne moczu. Nie należy odkładać wizyty, ponieważ każda nieleczona zmiana może prowadzić do wystąpienia powikłań w przyszłości.

Pozdrawiam serdecznie!