Czas oczekiwania na decyzję sądu o podwiązaniu jajników

Ile sie czeka na decyzje sadu o podwiazaniu jajnikow? Mam 5 dzieci I kolejna blizniacza ciaze.Za miesiac porod I zle wyniki

Trudno określić, ale z uwagi na Pani sytuację można to prawdopodobnie załatwić bez wyroku sądu na podstawie decyzji lekarza, że kolejna ciąża może zagrażać Pani zdrowiu lub życiu. Proszę w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio ze swoim prowadzącym ginekologiem.