Czas operacja i powrót do formy po usunięciu jajnika

Witam. W przyszłym tygodniu ide na operacje usuniecia jajnika, ponieważ mam guza o wielkosci 4cm. Mam pytanie odnosnie tego ile moze trwac taka operacja, ile przebywa sie w szpitalu po operaacji, a jesli powiedzie sie pomyslnie to po jakim czasie moge wrocic do pracy.

Witam,
Proszę te pytania zadać lekarzowi, który będzie Panią operował. On zna najlepiej Pani przypadek, odpowie najlepiej na te pytania.
Pozdrawiam i powodzenia.