Powrót do pracy po operacji usunięcia jajnika z torbielą

witam jestem 10 dni po operacji usuniecia jajnika wraz z torbiela w srodku mam pytanie mniej wiecej po jakim czasie bede mogla wrocic do pracy dodam ze pracuje fizycznie dosyc ciezko dzwiganie i wykladanie towaru na polki dziekuje za odpowiedz

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety nie znam Pani stanu zdrowia w chwili obecnej. Wszystko zależy od oceny lekarza ginekologa oraz lekarza medycyny pracy. Pozdrawiam