Możliwość dźwigania cieżkich towarów przy torbieli wielokomorowej w jajniku i powiększonych jajnikach

stwierdzono u mnie torbiel wielokomorową 40/25mm, w jajniku prawym , oby dwa jajniki są powiększone , strasznie boli mnie dół brzucha i oczywiście dostać się teraz do ginekologa to sztuka ,moje pytanie czy ja mogę dzwigać ciężkie towary - pracuję w sklepie , mój lekarz rodzinny mówi że tak i że to nie jest nić groźnego - proszę o poradę

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Dopóki nie wyjaśni Pani przyczyny torbieli nie powinna Pani dźwigać ciężkich towarów.