Torbiel jajnika po usunięci przydatków

Witam. Jestem po laparoskowym usunieciu prawych przydatkow (skret jajnika przez torbiel owulacyjna) Stosuje tabletki antykoncepcyjne,regularnie,co do godziny,dlaczego wiec uwolnila sie komorka,ktora stala sie feralna torbiela pozbawiajaca mnie jajnika. W drugim zdrowym ostatnio tez byl jakis pecherzyk,ale zniknal,drugie badanie po miesiaczce,byl nastepny pecherzyk choc stosuje tabletki Elin (podobno mocniejsze) co robic?Boje sie abym mogla miec dzieci?

Taki sposób leczenia i zapobiegania powstawaniu torbieli jajnika jest prawidłowy. Proszę być pod stałą kontrolą ginekologiczną, a raczej nic niepożądanego nie powinno się wydarzyć.