O czym świadczy brunatne plamienie przy stosowaniu Belara?

Witam.Stosuje tab.Belara kilka miesiecy,czy normalne jest brunatne,prawie czarne plamienie z odstawienia podczas 7dniowej przerwy przy zazywaniu pigulek? Z plamieniem trwa umiarkowany bol brzucha jak przy normalnej miesiaczce. Jestem po laparoskopowym usunieciu prawych przydatkow (skret jajnika przez torbiel czynnosciowa) czy nalezy zmienic pigulki na inne,mocniejsze? Prosze o porade.

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli każda miesiączka tak wygląda, wskazana jest kontrola u ginekologa i rozważenie zmiany tabletek.
Pozdrawiam