Ból w okolicy brzucha i jajnika oraz brunatne plamienia w 11. tygodniu ciąży

Witam, jestem na początku 11 tygodnia ciąży. Od wczoraj pobolewa/ćmi mnie brzuch z lewej strony trochę poniżej pępka. Dzisiaj ból sie nasilił i przy dotykaniu boli jakby tam był siniak. Boli też w okolicy jajnika. Od początku ciąży pobolewał mnie brzuch i miałam brunatne plamienia, ale lekarz powiedział, ze to normalne, dostałam tylko progesteron dopochwowo.0 1/06/2013 miałam laparoskopowo usuwany lewy jajowód po ciąży pozamacicznej. Proszę o odpowiedź, bardzo sie denerwuje

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wskazana jest konsultacja z lekarzem ginekologiem prowadzącym ciążę. Bez badania klinicznego i USG trudno jest ocenić na ile poważne i zagrażające ciąży są opisane przez Panią objawy.