Brak okresu, brunatne plamienia i pobolewanie jajników a torbiel lub ciąża

witam czekam na wizyte u lekarza ale chce zapytać miesiączki mam regularne zawsze co 25 dni i trwają 4 dni.Teraz miesiączka nie wystąpiła , była 9go lutego i trwała normalnie.Początkowo myślalam ze to ciąża miałam niektore objawy powiększone piersi,tkliwość sutków pozytywny test ciążowyale teraz mam wątpliwości czy niemam torbieli na jajniku ponieważ pojawiły się lekkie brunatne plamienia i takie ,,strzępy,, jak na początku miesiączki,kiedyś miałam pobolewania jajnikow ale teraz przestaly boleć

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pozytywny wynik testu ciążowego z dużym prawdopodobieństwem wskazuje na ciążę. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.