Czas zażywania Diclofenacu

Jak dlugo mozna brac diclofenak 100mg /dobe, o przedluzonym uwalnianiu? Pomaga mi na wszystkie bole od plecow na glowie i zebach konczac i nie obciaza zoladka jak np ibum po ktorym mam mega bole zoladka. Dziekuje i pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Nie należy przekraczać 2 tygodni regularnego stosowania diclofenacu (o ile lekarz nie zaleci inaczej). Ważne jest znalezienie przyczyny dolegliwości bólowych. Warto wiedzieć, że przewlekłe przyjmowanie leków przeciwbólowych (3-4 tygodnie i dłużej) są najczęstszą przyczyną bólów głowy.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski