Czego objawem może być zaczerwieniona końcówka penisa?

Witam. Od pewnego czasu zauwazylam u partnera zaczerwieniona koncowke penisa, nawet kiedy Nie wspolzyjemy. Mam obawy ze mnie oklamuje i sie masturbuje czesciej niz uprawia ze mna sex...Czego objawem moze byc zaczerwieniona koncowka penisa? Dodam ze to go nie boli. Prosze o jakies rady, pomoc..

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest to zmiana infekcyjna. Proponuję udać się do lekarza urologa lub dermatologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.