Czerwona plamka na żołędzi penisa

Witam serdecznie. Proszę o pomoc ponieważ już od jakiegos czasu nam pewien problem naczytalem się do tego w internecie co to moze być i całkiem jestem przestraszony. Mianowicie na moim żoledziu pojawiła się czerwona plamka a po jakimś czasie zrobiła się bardziej intensywna i wygląda jak niewielkie oparzenie brak naskórka sa też czerwone kropki a penis nabrzekniety jest w górnej cześci. Do czasem jest swiad jak dotknęła lekki ból. Proszę batdzo o pomoc bo nie wiem co mam zrobić

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana przez Pana zmiana najprawdopodobniej ma charakter infekcyjny. Koniecznie proszę zatem udać się do specjalisty urologa, który zbierze wywiad, zbada Pana oraz wdroży właściwe leczenie.