Czerwone plamki na żołędzi penisa a stosowanie leku Tetralysal

Witam od wczoraj na żołedzi penisa mam tak zwane widoczne czerwone plamki nie bolą nie swędzą , wykluczam powód kontaktu seksualnego jednak od około ośmiu tygodni zażywam tetralysal czy to moze być powód ? Co robić proszę o poradę
MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu

Łojotokowe zapalenie skóry

Łojotokowe zapalenie skóry to przykra dolegliwość. Objawia się niepokojącymi zmianami w obrębie skóry głowy. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat tego schorzenia.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Istnieje niewielkie prawdopodobieństwo związku stosowania leku z występującymi objawami. Wskazana jest wizyta u lekarza, który po ocenie zmian wdroży odpowiednie leczenie.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty