Czerwone plamki na żołędzi penisa i czerwony penis

Witam. Mam takie pytanie. W przeciągu niedługiego czasu pojawiły mi sie czerwone plamki na żołędziu penisa i pod nim wyglądają troche jak małe wrzody do tego cały żołądz penisa jest czerwony, ( na udach mam malutkie krosteczki które swędzą i powiększone węzły chłonne ) nie wiem czy to też jest to tego powikłaniem. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Postawienie prawidłowej diagnozy przy takich dolegliwościach wymaga uzyskania dodatkowych informacji. Konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję zgłosić się do dermatologa/wenerologa.