Zaczerwienienie wokół żołędzia i czerwone plamki na wysokości od połowy penisa do żołędzia

Witam od co najmniej roku mam delikatne zaczerwienienie wokół żołędzia oraz delikatne czerwone plamki na wysokości od połowy penisa do żołędzia . Czasami skóra w tych miejscach nie jest czerwona tylko jakby delikatnie sina, a czasami skóra od polowy penisa do polowy żołędzia jest cała zaczerwieniona Nie swędzi mnie to ani nie boli. Zauważyłem te przebarwienia zaraz po tym jak żołędziem dotknąłem do mokrej muszli klozetowej w publicznej toalecie kiedy się załatwiałem Proszę o poradę

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na infekcję. W celu wdrożenia właściwego leczenia sugeruję konsultację z lekarzem POZ lub ze specjalistą urologiem.