Czerwona plamka na penisie - co to jest?

Witam. Wczorajszego dnia podczas kąpieli zauważyłem czerwoną plamkę na moim penisie (przepraszam za jakość zdjęcia, plamka jednak widoczna): http://img87.imageshack.us/img87/7446/penm.jpg Nie mam dziewczyny, nie uprawiałem seksu, więc zarazić się niczym nie mogłem. Plamka nie boli, nie piecze, wydaje mi się, że od wczoraj się nie powiększyła. Wczoraj 3 razy się masturbowałem. Czy może to mieć związek? Mogła ona powstać w wyniku jakiegoś otarcia, bądź jakieś naczynko pękło? Z góry dziękuję za odpowiedź

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Zdjęcie jest bardzo słabej jakości i na jego podstwie nie da się powiedzieć, co jest powodem dolegliwości.

Masturbowanie mogło mieć wpływ na  powstanie zmiany. Jeżeli zmiana nie ustąpi w przeciągu kilku dni zachęcam do wizyty u dermatologa.

Pozdrawiam