Swędząca czerwona plamka na penisie

Witam serdecznie! Od dwóch tygodni borykam się z problemem czysto naturalnym. Otóż na moim penisie pojawiła się czerwona plama. Co to może być ?? Załączam zdjęcie! Bardzo proszę o pomoc. Zdjęcie: http://img188.imageshack.us/img188/9052/clipboard02uz.jpg

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Taka zmiana może mieć wiele przyczyn, a objawy sugerują, że może to być grzybica (kandydoza) prącia. W celu dokładnej diagnozy i wdrożenia leczenia należy zgłosić się do dermatologa, naprawdę nie ma powodów do wstydu czy skrępowania.