Białe plamki na penisie i mosznie - czy to grzybica?

http://img393.imageshack.us/i/obraz0398ny5.jpg Znalazłem te zdjęcie w internecie. Jakieś 2 miesiące temu zauważyłem podobne dwie plami na mosznie i penisie w okolicy jąder. Średnicy około 6 mm do 10 mm. Mam stałą partnerkę i nie wiem jak mogły one powstać ani jak ich się pozbyć. Dodam tylko, że jestem osobą aktywnie fizyczną i często używam prysznica w rożnych miejscach, np. na siłowni i basenie. Może to jakaś grzybica, proszę o pomoc...

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie!

Zmiany na załączonym zdjęciu do złudzenia przypominają plamy występujące w bielactwie nabytym, będącego niezakaźną chorobą skóry. W swoim zapytaniu nie wspomina Pan nic na temat ewentualnych dolegliwości dodatkowych takich jak świąd, pieczenie, nieprzyjemny zapach, więc wnioskuję, że nic takiego nie ma miejsca. To również potwierdzałoby występowanie bielactwa.

W obecnej sytuacji sugerowałabym umówić się na wizytę u dermatologa, który będzie miał możliwość dokładnego obejrzenia zmiany i postawienia właściwego rozpoznania. Wtedy też specjalista zadecyduje o ewentualnym dalszym leczeniu.

Pozdrawiam