Biały wyprysk na żołędziu

Witam. Mam 25 lat. Od około trzech tygodni na moim żołędziu znajduje się biały, lekko wypukły wyprysk o wymiarach 5x3 mm. Wklejam zdjęcie http://img20.imageshack.us/img20/4870/201120101090.jpg Cztery lata temu miałem operacyjnie usuwane zbyt krótkie wędzidełko. Mam stałą partnerkę. Od około roku uprawiamy seks w prezerwatywie, wcześniej bez - moja partnerka brała pigułki hormonalne. Od około trzech lat moja partnerka ma problem ze stale nawracającymi infekcjami wirusowymi lub grzybiczymi po stosunku lub, rzadziej, nawet bez stosunku. Ja nigdy wcześniej nie miałem widocznych objawów żadnej infekcji. Czy jesteście w stanie mi Państwo doradzić do jakiego typu lekarza mogę się zgłosić?

Witam serdecznie.

Niestety załączone zdjęcie jest niedostępne.
Konieczna jest wizyta u dermatologa.
Jeżeli zostanie postawione rozpoznanie, a jego etiologia będzie infekcyjna, warto zastanowić się nad leczeniem także Partnerki.
Pozdrawiam.