Coś w stylu malutkich pryszczy na żołędziu: Co to jest?

Witam. W ostatnich dniach pojawiły mi się na żołędziu tak jak i na skórze, która dotyka żołędzia coś przypominającego małe pryszcze. Gdy ich nie dotykam nie czuje ich, nie bolą mnie ani swędzą. http://img176.imageshack.us/img176/2372/55715234uz8.jpg (Uprawiałem stosunek płciowy z prezerwatywą jak i bez różnorodnie, również i analnie)

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Opisane zmiany są dość nieswoiste ze względu na brak objawów towarzyszących.
Wydaje się, że zmiany na przedstawionych zdjęciach mogą sugerować infekcję grzybiczą, ale nie można tego stwierdzić poprzez samo zdjęcie.
Aby ustalić dokładne rozpoznanie konieczna jest bezpośrednia ocena dermatologiczna oraz ewentualnie badanie dodatkowe np wymaz i posiew mykologiczny. Po ustaleniu właściwego rozpoznania będzie możliwe wdrożenie odpowiedniego leczenia.
Zachęcam do wizyty u dermatologa. Pozwoli to rozpoznać przyczynę dolegliwości oraz zastosować skuteczne leczenie. Nie ma powodów do skrępowania, na pewno spotka się Pan ze zrozumieniem i zostaną rozwiane Pańskie wątpliwości.

Redakcja abcZdrowie.pl