Czym wyleczyć zmiany na pachwinach?

Witam, zdjęcia mojego problemu: http://www.pixhost.org/show/112/5818348_dsc00941.jpg http://www.pixhost.org/show/112/5818366_dsc00942.jpg http://www.pixhost.org/show/112/5818336_dsc00943.jpg Jak widać na zdjęciach coś mi jest, tylko nie wiem co. Dodam, że stosuję lek na trądzik U***** już rok czasu, parę dni temu zaczęło mi coś powstawać. Myślałem, że to pryszcz czy coś. Jednak z dnia na dzień, mimo stosowania różnych rzeczy, bo nie wiedziałem co to jest, stan pogarszał się. Dodam, że jak myję to miejsce to mnie nie piecze, nie swędzi, ale jak już mydło zastosuję to już się zaczyna. Żołądź mnie nie boli, nie swędzi nie piecze, więc chyba penisowi nic nie jest. Za to wokół jąder (worka mosznowego) od wewnętrznej strony uda jest takie właśnie zaczerwienienie i skora schodzi. Wczoraj od strony wewnętrznej uda pojawił się jeszcze taki serowaty nalot. Proszę o pomoc, czy to grzybica krocza czy coś innego? W poniedziałek idę z tym do dermatologa, ale do poniedziałku potrzebuję jakiegoś leku. Mam w domu lek (spray), zastosować go na mój problem?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Opisane dolegliwości oraz przedstawione zmiany mogą sugerować infekcję grzybiczą skóry pachwin. Aby potwierdzić podejrzewaną przyczynę konieczne jest badanie dermatologiczne i ewentualnie badanie mykologiczne. Po ustaleniu przyczyny będzie możliwe zlecenie odpowiedniego leczenia.
Wskazana jest konsultacja dermatologiczna.

Do czasu wizyty możliwe jest stosowanie wspomnianego preparatu, ze względu na swój skład może okazać się skuteczny, jednakże zawiera on substancje o umiarkowanej skuteczności i może być konieczne wdrożenie leków zleconych przez lekarza.

Redakcja abcZdrowe.pl