Czy zmiany na penisie to oznaka infekcji grzybiczej?

Witam! Mam 26 lat i od 3 lat stałą partnerkę. Ani w związku, ani przed związkiem mnie to nie spotkało, chodzi o to, że moja partnerka jest w 24 tyg. ciąży. W 7 tyg. zrobiła cytologię, która wykazała odczyn zapalny w pochwie, który powstał na skutek zmiany flory bakteryjnej. Na cytologii było zalecenie, żeby ponowić badanie po wyleczeniu stanu zapalnego, jednak lekarz nie podjął leczenia i od tamtej pory moja partnerka nie leczy tego stanu zapalnego. Od tamtego momentu z 2-3 dni po stosunku na moim żołędziu oraz napletku pojawia się tak jakby wysypka drobnych jak główka od szpilki, nawet mniejszych "pryszczy", które po paru dniach pękają i same znikają, a potem pojawiają się znowu po każdym stosunku z 2-3 dni po. Nie używamy prezerwatyw, więc wykluczam alergię. Podczas tej wysypki nie odczuwam żadnego bólu, swędzenia, przykrego zapachu ani wydzieliny. Mocz także oddaję normalnie. Czasem poczuję leciutkie mrowienie (nie wymagające drapania się) w tych miejscach, gdzie jest najwięcej tych "pryszczy".

Załączam kilka zdjęć.Proszę o informację, czy wygląda to na infekcję bakteryjną, grzybiczą? Dodam, że mojej partnerce nic nie dolega w miejscach intymnych, czasem odczuje lekkie swędzenie tylko i jak na ciążę przystało więcej śluzu koloru mleczno-białego. Dodam też, że partnerka była dziewicą i nigdy nie zauważyła u siebie żadnych pęcherzyków, pryszczy ani nic w tym rodzaju. Czy po nieleczonym stanie zapalnym związanym właśnie ze zmianą flory może po jakimś czasie powstać grzybica? Czy można wykluczyć opryszczkę narządów płciowych po opisie oraz zdjęciach? http://imageshack.us/photo/my-images/27/spa0458f.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/72/spa0469.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/571/spa0463r.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/15/spa0471w.jpg/

Witam serdecznie! Opisane zmiany mogą sugerować zmiany infekcyjne o pochodzeniu grzybiczym. Natomiast część zdjęć jest niedostępna, a pozostałe w kiepskiej jakości - na tej podstawie niestety nie da się postawić rozpoznania. Natomiast sprawa bezwzględnie wymaga wyjaśnienia, gdyż Partnerka jest w ciąży - konieczna jest konsultacja z ginekologiem i rozważenie leczenia. Ciąża jest szczególnym okresem w życiu kobiety i często z powodu zmian w odporności dochodzi do infekcji pochwy, często mogą one również przebiegać bezobjawowo. Jednak mimo wszystko konieczna jest konsultacja z lekarzem położnikiem. W Pana przypadku jeżeli zmiany nie ustąpią całkowicie konieczna będzie wizyta u lekarza, najlepiej u dermatologa (nie jest konieczne skierowanie). Jeżeli potwierdzi się infekcyjne pochodzenie zmian prawdopodobnie konieczne będzie leczenie obojga Państwa. Do czasu wyjaśnienia sprawy lepiej zrezygnować ze współżycia. Pozdrawiam