Czekoladki z alkoholem w ciąży

Witam, Zjadłam jedną czekoladkę - trufla w czekoladzie (zawartość alkoholu, spirytusu - 1,5%), a jestem w 10 tygodniu ciąży, czy taka dawka może negatywnie wpłynąć na dziecko? Zrobiłam to nieświadomie, teraz sprawdziłam ile ma alkoholu cukierek. Dziękuję za odpowiedź.

Ilość alkoholu jaką spożyła Pani przez zjedzenie jednego cukierka nie powinna stanowić zagrożenia dla dziecka. Proszę na przyszłość bardziej uważać na skład spożywanych produktów aby oszczędzić sobie niepotrzebnych nerwów.