Stosowanie retinoidów a spożycie cukierka z likierem

Witam, leczę się retinoidami i dzisiaj zapomniałam się i zjadłam jednego cukierka z alkoholem (z likierem). Mam nadzieję, że nie wejdzie to w żadne reakcje ze sobą ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Spożycie jednego cukierka nie powinno wpłynąć negatywnie na kurację. W razie wątpliwości proszę udać się do lekarza.

Nie powinna się Pani obawiać, tego rodzaju jednorazowa sytuacja (szczególnie biorąc pod uwagę jak małą dawką jest jeden cukierek) nie powinna wpłynąć na stan zdrowia.