Czerwona i sucha plama nad górną wargą

Witam. Od około dwóch miesięcy nad moją górną wargą pojawiła się czerwona, sucha plamka. Nie swędzi, nie piecze, tylko od czasu do czasu delikatnie się łuszczy i czuje dyskomfort na ustach, jakby ściągnięcie. Stosowałam wiele maści: clorimatizolum, z wit. A, maść propolisową, hascovir. Nic jednak nie pomogło. Lekarz przepisał mi branie witamin D3, E oraz A, biorę prawie 3 tygodnie ale plamka w ogóle nie schodzi. Proszę i pomoc, co to może być?

Piotr Pilarski

Bez zbadania nie jestem w stanie określić co to może być. Sugeruję wizytę u dermatologa.

Pozdrawiam.