Czerwona i sucha skóra po zewnętrznej stronie dłoni

Dzień dobry mam pytanie dermatologiczne. Po zewnętrznej stronie dłoni w okolicach kostek mam czerwoną i bardzo suchą skóre, która po umyciu rąk piecze, zwykłe kremy do rąk nie pomagaja proszę o dopowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do dermatologa. Bez badania nie można określić odpowiednich zaleceń lekarskich. Lekarz w pierwszej kolejności musi zbadać aby móc coś zalecić. Sam opis jest niewystarczający.

Witam. Takie objawy mogą być wynikiem atopowego zapalnie skóry. Proszę używać specjalnych dostępnych w aptekach kremów dla skóry atopowej, wrażliwej. alergicznej.