Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 3 2 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czerwona krosta na jądrze u dziecka

witam od niedawna u mojego 3letniego synka pojawiła się zaczerwieniona Chrostka na jąderku ona nie rośnie nie swędzi go ale jest a ja zastanawiam się z kąt się tam wzięła i jak się tego pozbyć bardzo proszę o poradę
ponad rok temu

Łysienie a krążenie

Przeprowadzone badania wykazały, iż zaburzenia krążenia mogą mieć związek z wystąpieniem łysienia. Dr n. med. Tomasz Wasyłyszyn, specjalista wenerologii i dermatologii, opowiada o tej przypadłości, poruszając także temat choroby Reynoldsa.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości zbadać dziecka, co właściwie wyklucza możliwość postawienia konkretnej diagnozy. Teoretycznie może być to zarówno podrażenienie, infekcja mieszka włosowego jak i wiele innych. Podczas najbliższej wizyty kontrolnej u pediatry proszę pokazać zmianę lekarzowi.

0

Witam, grudka zapalna? naczyniak? liszaj? trudno napisać co może konkretnie to być. Musi obejrzeć to dermatolog najlepiej dziecięcy. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy