Zgrubienie na skórze klatki piersiowej

Mam pytanie od miesiąca mam pewien problem . Powstało mi nad klatka piersiową zgrubienie ba początku wydawało się że to jest jakaś chorostka i trochę to zadrapałam. teraz wygląda to jak pęcherzyk z krwią i jak się myje to pęka i nieraz zdarza mi się przypadkiem to zadrapać i wtedy leci dość obwicie z tego krew. Co to może być.?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości obejrzeć opisanej zmiany, co wyklucza możliwość postawienia szczegółowej diagnozy. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji proszę zatem udać się do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej lub do specjalisty dermatologa, który podczas bezpośredniej wizyty przede wszystkim obejrzy zmianę. Umożliwi to postawienie prawidłowej diagnozy i ewentualnie rozpoczęcie leczenia.