Napuchnięte miejsce blisko pochwy a komplikacje po porodzie

Witam mam małe pytanko. Jestem po porodzie już prawie 5 miesięcy i nie dawno zauważyłam że na prawej nodze blisko pochwy nie mam napuchniętego miejsca a na lewej nodze w tym samym miejscu jest trochę napuchnięte. Po urodzeniu byłam szyta czy ktoś wie od czego może to być ??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości bezpośredniej oceny opisanej zmiany, co wyklucza możliwość postawienia jakiejkolwiek diagnozy. W celu uzyskania szczegółowych informacji sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.