Czerwona krosta z tyłu głowy pod włosami

Witam Mam pewien problem tzn. z tyłu głowy pod włosami utworzyła się czerwona krosta (wygłądem przypomina pryszcza), gdy dotykam to boli. co to jest?? jak sie tego pozbyć?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez dokładnego obejrzenia tej zmiany nie może określić czym ona jest. Proponuję udanie się do dermatologa, który prawdopodobnie po badaniu przedstawi Panu możliwości leczenia.