Jak pozbyć się krosty na nosie?

Witam, od paru lat mam dziwną krostę na nosie. Z tego co pamiętam zaczęło się od pryszcza. Potem pojawiła się ta krosta, nie dało się jej wycisnąć, nie bolała. Już nawet przyzwyczaiłam się do niej, ale jednak trochę szpeci twarz bo ma jakieś 3 milimetry i ok milimetra wysokości. Zastanawiam się czy jednak nie dało by się jej jakoś pozbyć...Dodam, że nie jest ona zaczerwieniona, w normalnym kolorze skóry. Co to może być?

Zmiana o której Pani pisze to prawdopodobnie znamienia skórne lub wlokniak. Zmianę należy ocenić a potem mozna ją usunąć. Metoda usunięcia bedzie zależała od wyniku oceny. Mozna to zrobić laserowo lub chirurgicznie.
Ewa Rybicka