Jak pozbyć się krost na skórze głowy?

Dzień dobry, Mam problem z krostami/wypryskami na skórze głowy. Jestem prawie lysy, a między włosami mam kilka czerwonych krost/wypryskow. Nie są bolesne, nie można ich wycisnąć. Mam wrażenie, że pojawiają się nowe.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.