Jak pozbyć się krosty na pośladku?

Witam. Klilka miesiecy temu wyskoczyła mi na pośladku mała krosta. Ale to nie zwykła krosta, tylko bardziej taka podskórna biała kulka. Probowalam ją wyciskac ale nic nie "szło". Na okolo niej nie bylo zadnego zaczerwienienia. Czekalam, myślałam że się wchłonie. Wczoraj znowu próbowałam wycisnąć, bo mam wrażenie że jest coraz wieksza. Ale dalej nic. Do tego zaczęło mnie te "cos" boleć. Nie bardzo wiem co mam z tym zrobić i gdzie się udać. Bo naprawdę to nieestetycznie wygląda. A i martwię się czy to nic poważnego. Proszę o jakąś poradę. Ewentualnie mogę wysłać zdjęcie. Może uda się szybciej zdiagnozować. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada j . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.