Swędzące krosty na nosie u osoby starszej

Witam mojej babci ostatnio na nosie zaczeły wyskakiwać krosty które je bardzo zwędzą, niżej podaje zdjęcie jak one wyglądają. Proszę o pomoc co z nimi zrobić http://zapodaj.net/89316680d6ea1.jpg.html

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę się zgłosić z babcią do dermatologa. Być może te zmiany są oznaką rozwoju trądzika różowatego, który wymaga leczenia farmakologicznego. Pozdrawiam.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl