Zmiany skórne na nosie u 64-latka

Mam 64 lata, na nosie i w okolicy, od m-ca pojawiły się zmiany skórne czerwone krosty, plamki. Przemywałem to rumiankiem, okłady z szałwii myślałem że sobie z tym poradzę a tymczasem rozprzestrzenia to się coraz dalej. Jak z tym postępować ? Pozdrawiam.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.