Co mogą oznaczać zmiany skórne oraz swędzenie stóp?

Strasznie swedza mnie stopy wyskakują takie małe czerwone plamki i strasznie swędzi drapie aż do krwi tak strasznie swędzi. Mam to jakoś od miesiąca i jak trochę się zaleczy to spowrotem to wyskakuje. Mam to tylko na trzech palcach i na stopie w jednym miejscu. Pomóżcie

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.